GLOBAL ORDERS ORTAKLIK PROGRAMI KAYIT FORMU

Global Orders ortaklık programına hoşgeldiniz. Sizleri ekibimizin bir parçası olarak görüyoruz. Aramızda olmanızdan büyük mutluluk duyuyoruz. İşbirliğimizin başarıya ulaşacağına inanıyoruz. Siteme üye olduğunuzda, hizmet şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Global Orders satış ortağı olarak; size özel kod ile kayıt olan kişilerin yaptığı ödemeden %5 komisyon kazanırsınız. Referans olduğunuz kişilerde %5 indirim kazanırlar. Komisyonlar ödenen miktar üzerinden hesaplanır ve sisteme işlenir. Döviz cinsinden yapılan ödemeler için ödeme yapılan günün merkez bankası döviz kuru üzerinden hesaplanarak TL cinsinden sisteme kaydedilir. Global Orders indirim ve komisyon oranlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Global Orders herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin indirim ve komisyon oranlarını, kurallarını ve yapılarını değiştirme hakkını saklı tutar. Güncel şartlarla ilgili bilgi sahibi olmak sizin sorumluluğuzdadır. Mevcut ayda biriken komisyon hakedişleriniz takip eden bir sonraki ayda toplanır ve ayın 2.haftası vermiş olduğunuz hesap numaralarına ödemeler yapılır. Verilen hesap numaralarının yanlış verilmesi ya da çeşitli nedenlerle hakedişlerin hesaba yatmaması durumlarında takip kullanıcı sorumluluğundadır.

Global Orders; Satış ortağının yanıltıcı bilgilerle referans yaptığının tespit edilmesi halinde ortaklık hesabı herhangi bir gerekçe ve bilgilendirme gerekmeksizin hesabını askıya almak ve ödenmemiş komisyon hakedişlerini iptal etme hakkına sahiptir. Üye olan tüm kullanıcılar hizmet şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Hizmet şartlarını okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Size özel oluşturulan bu kupon kodu ile danışmanlık hizmeti alan müşteriler %5 indirim kazanır, sizde %5 komisyon kazanırsınız.

Müşteri Shopier üzerinden hizmet alımı sırasında kupon kodunu girmesi halinde otomatik %5 indirim tanımlanır. Size özel olan bu kupon kodu sayesinde müşterinin sizin referansınız ile geldiğini anlarız ve size de %5 komisyon tanımlarız.

Müşteri ödemeyi EFT ile yapacak ise açıklama kısmına size özel olan kodu yazması yeterlidir.

Global Orders ortaklık programı sayfasının sağ üstünde bulunan sisteme giriş butonu bulunmaktadır. Kayıt olurken kullandığınız mail adres ve şifreniz ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaptığınızda referans olduğunuz kişileri ve komisyon hakkedişlerinizi görebilirsiniz.

Komisyon hakkedişleriniz ay içinde birikir ve bir sonraki ay hesaplanarak ayın 2.haftası hesaplarınıza yatırılır.

Oluşturduğunuz kupon kodu 48 saat içinde aktif olacaktır. Oluşturmak istediğiniz kupon kodu kullanıma uygun değilse size uygun bir kupon kodu oluşturulup mail olarak gönderilecektir.

GLOBAL ORDERS ; Amazon ve Etsy gibi e-ticaret siteleri başta olmak üzere yurtdışında satış yaparak danışanlarının döviz cinsinden kazanç sağlamasını amaç edinmiş eğitim ve danışmanlık şirketidir. Global Orders kendini sürekli geliştirerek hızla büyümesini sürdürmektedir. Bu hızlı büyümenin yanında olarak bize katılın ve sizde kazanın.