Hizmet Dahilinde Neler Var?


Amazonda Hesap açılışı yapmak istiyorsanız yeni kimlik ile taratılmış belgesi, Kendinize ait olan bir kredi kartının ekstre belgesi eğer kredi kartınız yoksa sizlere payoneer ekstresi düzenliyoruz ve son olarak özel bankaya ait olmak şartı ile herhangi bir kredi kartı yada banka kartı Amazon Hesap Açılışı için yeterli olacaktır.
Kendimize güvencemizden sizlere kesinlik garantisi sunuyoruz. Bu garanti dahilinde hesap açılışı olmaması durumunda, paranızın tamamı aynı şekliyle iade edilmektedir. Hesaplarımızın açılış başarısı %98 seviyelerinde seyir etmektedir.
Kendi adınız üzerine sadece 1 hesap açılışı yapılmaktadır. Ayrıca her bilgisayar için 1 adet Amazon satıcı hesabı olması şartı bulunmaktadır. Bu durumu sunucularımız sayesinde aşmaktayız.
Bizler ay boyunca edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda 10 – 15 adet başarılı Amazon Satıcı Hesabı oluşturmaktayız. Tecrübelerimiz ve referanslarımız sizlere ne kadar başarılı olduğumuzu kanıtlayacak niteliktedir.
Sizden talep ettiğimiz bilgiler bizlere eksiksiz olarak teslim edildikten sonra başvurunuz hemen yapılacaktır. Bizlere iletmiş olduğunuz evraklar sorunsuz ve eksiksiz ise 5 iş günü içerisinde Amazon hesabınız satışa hazır duruma gelecektir. Onay sürecinde, Amazon tarafından kaynaklanan sorunlarda bu süre uzar veya hızlı gerçekleşen işlemlerde bu süre kısalmaktadır.
Whatsapp İle İletişime Geç